środa, 08 marzec 2017 20:44

Panasonic prezentuje kamery dozorowe klasy premium.

Napisał

Panasonic przedstawił ofertę swoich najbardziej zaawansowanych kamer dozorowych. Wśród nich znalazły się między innymi modele True 4K, kamery kopułkowe o zakresie widzenia 360 stopni oraz wandaloodporne modele Full HD. 

Współczesne centrum targowo-kongresowe wymaga wydajnej, bezpiecznej i elastycznej sieci bezprzewodowej, by dostarczyć niezakłócony dostęp do sieci pracownikom, klientom i gościom organizowanych wydarzeń. Takiej infrastruktury wymagało nowo wybudowane centrum EXPO Kraków. Rozwiązania do jej utworzenia dostarczyła firma Fortinet.

Bosch Security Systems opublikował najnowszą wersję systemu zarządzania wizyjnego Bosch Video Management System 6.5 (Bosch VMS 6.5), która rozszerza funkcjonalność o rozpoznawanie twarzy i tablic rejestracyjnych. Funkcja "Live & Playback Site" umożliwia użytkownikom zintegrowanie strumieni wideo z maks. 10 000 miejsc na świecie w ramach jednego interfejsu użytkownika.

niedziela, 28 wrzesień 2008 13:52

Pierwsza w Polsce publiczna Aukcja Broni.

Napisał

W dniach 26 - 28 września w pomieszczeniach Muzeum Wojska Polskiego odbędzie się publiczna aukcja broni palnej, akcesoriów oraz szeroko pojętych militariów.

poniedziałek, 15 marzec 2010 13:44

Prezentacje 2010.

Napisał

"Prezentacje 2010" stworzone zostały z myślą o osobach, które odpowiedzialne są za dobór i zakup środków ochrony indywidualnej, ale również dla tych którzy cenią w swojej pracy swoje bezpieczeństwo. Zawarte w nim produkty są przyporządkowane poszczególnym działom, co ułatwia szybkie wyszukiwanie potrzebnych środków ochrony indywidualnej, zbiorowej i nie tylko.

Dane kontaktowe

Informacje do portalu oraz wszelkie propozycje współpracy a także uwagi prosimy kierować na adres:
​admin@ochrona.pl

Dane

Serwis informacyjny OCHRONA.PL
Właściciel: Jacek Żyła Art and Safety
ul. Młynarska 48, Warszawa 01-171