środa, 09 listopad 2016 09:54

[Konferencja] Warszawskie Centrum EXPO XXI.

Napisał

W dniach 16-17 listopada br. spółka LINC Polska będzie jednym z wystawców siódmej edycji Targów Wyposażenia Sklepów Retail Show.    Wydarzenie to jest największą imprezą w Polsce o charakterze B2B dla sektora Retail. Podczas 2 dni swoją ofertę zaprezentuje aż 200 firm z kraju i ze świata.

Osoby odwiedzające targi będą mogły poznać najnowsze trendy z zakresu m.in. projektowania sklepów, wyposażenia, kas fiskalnych, wag, systemów informatycznych, usług outsourcingowych, a także systemów zabezpieczeń i ochrony.     
Na stoisku B16 przedstawiciele firm LINC Polska oraz MOBOTIX zaprezentują systemy zabezpieczeń i ochrony dedykowane dla branży Retail. Wśród ww. rozwiązań znajdą się m.in. kamery posiadające funkcje analityczne, które umożliwiają:

•    zliczanie osób,
•    tworzenie map ciepła oraz
•    wykrywanie przeciwnego kierunku ruchu danego klienta, skręcania itp.

Oferowane przez LINC Polska kamery zostały stworzone w taki sposób, by współpracować z systemami automatyki budynkowej oraz z systemami alarmowymi, dzięki czemu mogą stanowić integralny element całego systemu zarządzania obiektem handlowym. 

Ponadto ww. urządzenia będzie można zobaczyć na żywo w tzw. The Perfekt Store – Sklepie Modelowym. Zostaną one zamontowane w różnych jego częściach (nad regałami, przy kasie itp.) tak aby już na miejscu, można było przekonać się osobiście o ich funkcjonalności. Uczestnictwo w targach będzie również okazją do udziału w licznych konferencjach, warsztatach i prezentacjach. Gorąco zapraszamy na stoisko B16!

Źródło: LINC Polska Sp. z o.o.

Czytany 2717 razy Ostatnio zmieniany piątek, 09 grudzień 2016 07:15

Dane kontaktowe

Informacje do portalu oraz wszelkie propozycje współpracy a także uwagi prosimy kierować na adres:
​admin@ochrona.pl

Dane

Serwis informacyjny OCHRONA.PL
Właściciel: Jacek Żyła Art and Safety
ul. Młynarska 48, Warszawa 01-171